MASAŻ

Najlepsza podróż w życiu to podróż w głąb samego siebie. Zrób sobie zasłużoną przerwę od stresu i zgiełku i przez chwilę skup się tylko na sobie. Wojtanowska Dental Clinic to miejsce gdzie naładujesz akumulatory i prawdziwie się zrelaksujesz. Oferujemy pełen zakres profesjonalnych zabiegów odnowy biologicznej i masaży.

Wywodzi się z hinduskiej filozofii medycyny naturalnej, a współczesne badania naukowe potwierdziły, że kamienie pochodzenia wulkanicznego wykazują znakomite właściwości zdrowotne, które wykorzystuje się podczas masaży. Oddziaływanie gorącymi kamieniami powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i limfatycznych, co wpływa między innymi na procesy detoksykacji. Doskonale niweluje wzmożone napięcie mięśniowe, stany zmęczenia psychofizycznego, nadmierny stres.

To najpopularniejszy rodzaj masażu. Może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Najczęściej stosuje się tu tradycyjne techniki masowania, takie jak rozcieranie, głaskanie, ugniatanie, wibracje, oklepywanie. W czasie masażu odprężamy się i relaksujemy. Regularne zabiegi polepszają samopoczucie, a także zmniejszają odczuwalne napięcie mięśniowe

Jest istotnym czynnikiem uzupełniającym kurację odchudzającą. Ujędrnia ciało i polepsza wygląd skóry poprzez poprawę jej ukrwienia oraz modeluje sylwetkę. Jego zaletami jest zmniejszenie grubości tkanki podskórnej oraz redukcja cellulitu. Najlepsze efekty uzyskuje się poprzez połączenie masażu z aktywnością fizyczną i dietą, a zauważalne są dopiero po serii takich zabiegów.

Jest nieinwazyjną i przyjemną metodą terapeutyczną. Uważany jest za jedną z najskuteczniejszych metod leczenia narządu ruchu. Regularne korzystanie z zabiegów masażu leczniczego wskazane jest dla osób odczuwających ból i dyskomfort w obrębie kręgosłupa, głowy, barków, ramion czy też nóg. Zalecany jest także osobom, które z racji wykonywanej pracy, prowadzą siedzący tryb życia lub zmagają się z nadmiernym stresem czy depresją.