FIBRYNA I OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Terapie te są metodami regeneracyjnym, które zapewnią zdrową i naturalnie piękna skórę – bez obaw o sztuczny lub karykaturalny efekt. Podczas terapii korzystamy z potencjału regeneracyjnego składników krwi oraz zdolności regeneracyjnych naszego organizmu.

 

1. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym:

Gdy Twoja skóra nie wykazuje jeszcze widocznych oznak starzenia, to doskonały moment, aby zapobiec powstawaniu zmarszczek mimicznych i cieni pod oczami. Czynniki wzrostu oraz składniki odżywcze zawarte w osoczu spowalniają proces starzenia się skóry. Ponadto poprawiają jej koloryt i elastyczność oraz wzmacniają naczynia krwionośne. Zabieg z wykorzystaniem skoncentrowanego osocza PRPLCC INNMEDIS SYSTEM™ jest nieinwazyjny i dyskretny. Innymi słowy w efekcie zyskasz wypoczętą skórę pełną naturalnego blasku.

 

2. Iniekcje osoczem bogatopłytkowym z koncentratem płynnej fibryny bogatopłytkowej:

Osocze regeneruje i rewitalizuje skórę obszarowo oraz działa prewencyjnie na dalszy proces starzenia. Iniekcyjna fibryna bogatopłytkowa zawiera komórki macierzyste CD34+ oraz skoncentrowane czynniki wzrostu, dzięki którym stymuluje do odbudowy miejsca najbardziej wymagające korekty.

 

3. Fibryna bogatopłytkowe (Advanced synergy iniekcje płynną skoncentrowaną fibryną z komórkami macierzystymi CD34+):

Z biegiem czasu zmniejsza się zarówno gęstość skóry jak i grubość jej poszczególnych warstw. To przekłada się na utratę elastyczności oraz uwidocznienie zmarszczek i cieni spowodowanych ubytkami w tkance. Po 45 roku życia skóra potrzebuje nie tylko rewitalizacji, ale przede wszystkim odbudowy. Z pomocą przychodzi terapia INNMEDIS SYSTEM™ ADVANCED SYNERGY, polegająca na synergii działania płynnej zaawansowanej fibryny F-PRF INNMEDIS SYSTEM™ z iniekcyjną fibryną I-PRF INNMEDIS SYSTEM™ z komórkami macierzystymi CD34+. W terapii dokonujemy odbudowy struktury skóry, wzrostu syntezy kolagenu oraz wytworzeniu nowych włókien elastylowych. Pod skórą tworzy się trójwymiarowa macierz, która daje efekt czasowego wypełniania, będącego jednocześnie procesem odbudowy. Iniekcyjna fibryna bogatopłytkowa z komórkami macierzystymi CD34+, dokonuje intensywnej rewitalizacji wybranych obszarów.

 

Profesjonalna opieka medyczna - sukcesem leczenia.