KOBIDO to jeden z najlepszych i najbardziej efektywnych masaży twarzy na świecie. Jego niezwykłe właściwości odkryte na dworze cesarskim w Japonii w XV w. dziś wykorzystywane są przez wyspecjalizowanych masażystów.
KOBIDO ma właściwości liftingujące, likwiduje przykurcze mięśni i dzięki temu dotlenia skórę twarzy. Ponadto fachowo wykonany masaż pozwala poprawić owal twarzy i przywrócić naturalny wygląd. Dodatkowo niweluje powstające latami grymasy dodające nam surowości, smutku lub zwyczajnie lat. Poprzez masaż znacznie poprawia się również kondycja skóry – jej kolor i przede wszystkim jej sprężystość. Zastosowane w nim techniki stymulacji mięśni, akupresura oraz aromatoterapia wpływa na zrównoważenie energii QI. Masaż ten ma właściwości wyciszające, balansujące a ponadto łagodzące napięcia.
Można go potraktować jako jednorazową przyjemność lub zabieg upiększający przed wielkim wyjściem tzw. „zabieg bankietowy”. Aby rozluźnić mięśnie spięte niejednokrotnie wiele lat i uzyskać promienny wygląd na dłuższy czas należy, wykonać serię masaży: wskazane od 5 do 10 masaży, a następnie masaż przypominający min. 1 raz w miesiącu. Dlatego warto go wpisać w grafik jak wizytę na basenie lub na siłowni.  🙂
 1 masaż 
   Tu połączono różne techniki Kobido oraz masażu kamieniami Guo Sha. Dobór technik jest indywidualny zgodnie z zapotrzebowaniem klienta – dlatego masaż musi być zabiegiem spersonalizowanym  – wymaga diagnozy.
Taki masaż idealny jest w wersji jednorazowej jako przygotowanie do „wielkiego wyjścia” jego efekty nie bedą trwały długo jednak dadzą naprawdę spektakularny efekt na ten jeden wieczór.
Żadna maska nie rozprostuje i nie rozluźni twarzy w taki sposób, jednak użyte do masażu kosmetyki wprowadzone w tkanki są doskonałą bazą pod makijaż i dodatkowo uelastycznią przesuszoną skórę.

Masaż twarzy KOBIDO w Wojtanowskadentalclinic, odmładzający bez skalpela. Po pierwsze poprawia on kondycje skóry. Po drugie liftinguje ją. Dodatkowo wygładza cerę. Innymi słowy Kobido to niepowtarzalna forma sztuki masażu. Co najważniejsze oznacza on „starożytną drogę do piękna”. Dodatkowo należy podkreślić, że jest to rytuał, podlegający ściśle określonym regułom, bazujący co bardzo ważne przede wszystkim na tradycji medycyny chińskiej, znanej jako „omma”. Podsumowując masaż jest głęboką kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych. Jednak charakteryzuje się głównie szybkością rąk i palców. Na przykład szybkość z jaką terapeuta wykonuje masaż i wszystkie etapy , zmierza do oddziaływania w różnych aspektach. Następnie kiedy ruch jest powolny , klient ma się zrelaksować. Natomiast intensywne etapy masażu mają stymulować skórę i produkcję składników skóry w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu liftingującego. Japoński masaż twarzy KOBIDO

Kobido Gliwice, Promocja Kobido, Masaż liftingujący, Lifting działa podobnie jednak bez skalpela. Innymi słowy masaż ten to bardzo zaawansowana technika stymulacji mięśni twarzy, i dlatego dzięki niej następnie otrzymujemy takie niesamowite efekty. Kolejne jej etapy to: rozluźnienie mięśni, drenaż limfatyczny, masaż liftingujący oraz akupresura. Podsumowując Kobido to przede wszystkim profilaktyka procesów starzenia skóry, dlatego też zapewnia widoczną poprawę wyglądu i kondycji skóry.

Żadna maska nie rozprostuje i nie rozluźni twarzy w taki sposób, jednak użyte do masażu kosmetyki wprowadzone w tkanki są doskonałą bazą pod makijaż i dodatkowo uelastycznią przesuszoną skórę. należy, wykonać serię masaży: wskazane od 5 do 10 masaży, a następnie masaż przypominający min. 1 raz w miesiącu. Dlatego warto go wpisać w grafik. Taki masaż idealny jest w wersji jednorazowej jako przygotowanie do „wielkiego wyjścia” jego efekty nie bedą trwały długo jednak dadzą naprawdę spektakularny efekt na ten jeden wieczór. Ponadto fachowo wykonany masaż pozwala poprawić owal twarzy i przywrócić naturalny wygląd. Ponadto dodatkowo niweluje powstające latami grymasy dodające nam surowości, smutku lub zwyczajnie lat.

PRZED 1 MASAŻEM

Japoński liftingujący masaż twarzy Kobido
japoński masaż twarzy Kobido

PO 1 MASAŻU

Japoński liftingujący masaż twarzy Kobido
japoński masaż twarzy Kobido

PRZED 1 MASAŻEM

PO 1 MASAŻU

PRZED 1 MASAŻEM

PO 1 MASAŻU

PRZED 1 MASAŻEM

PO 1 MASAŻU