JAPOŃSKI LIFTINGUJĄCY MASAŻ TWARZY KOBIDO

KOBIDO to jeden z najlepszych i najbardziej efektywnych masaży twarzy na świecie. Jego niezwykłe właściwości odkryte na dworze cesarskim w Japoni w XV w. dziś wykorzystywane są przez wyspecjalizowanych masażystów.
KOBIDO ma właściwości liftingujące, likwiduje przykurcze mięśni oraz dotlenia skórę twarzy. Ponadto fachowo wykonany masaż pozwala poprawić owal twarzy i przywrócić naturalny wygląd. Dodatkowo niweluje powstające latami grymasy dodające nam surowości, smutku lub zwyczajnie lat. Poprzez masaż znacznie poprawia się również kondycja skóry – jej kolor oraz sprężystość. Zastosowane techniki stymulacji mięśni, akupresura oraz aromatoterapia wpływa na zrównoważenie energii QI. Masaż ma właściwości wyciszające, balansujące i łagodzące napięcia.

Masaż KOBIDO można potraktować jako jednorazową przyjemność lub zabieg upiększający przed wielkim wyjściem tzw „zabieg bankietowy”. Aby rozluźnić mięśnie spięte niejednokrotnie wiele lat i uzyskać promienny wygląd na dłuższy czas należy, wykonać serię masaży: wskazane od 5 do 10 masaży, a następnie masaż przypominający min. 1 raz w miesiącu. Dlatego warto go wpisać w grafik jak wizytę na basenie lub na siłowni.  🙂

                                                                                                                                 1 masaż 

   Tu połączono różne techniki Kobido oraz masażu kamieniami Guo Sha. Dobór technik jest indywidualny zgodnie z zapotrzebowaniem klienta – dlatego masaż musi być zabiegiem spersonalizowanym  – wymaga diagnozy.

Taki masaż idealny jest w wersji jednorazowej jako przygotowanie do „wielkiego wyjścia” jego efekty nie bedą trwały długo jednak dadzą naprawdę spektakularny efekt na ten jeden wieczór.

Żadna maska nie rozprostuje i nie rozluźni twarzy w taki sposób, jednak użyte do masażu kosmetyki wprowadzone w tkanki są doskonałą bazą pod makijaż i dodatkowo uelastycznią przesuszoną skórę.

PRZED 1 MASAŻEM

Kobido Wojtanowska

PO 1 MASAŻU

Kobido Wojtanowska